خانه / سیم برق / فروش سیم برق 2.5 استاندارد

فروش سیم برق 2.5 استاندارد

سیم برق 2.5 از سری محصولات سیم و کابل ساختمانی با نشان استاندارد آماده فروش و ارسال به نقاط گوناگون است. سیم نمره 2.5 با تنوع رنگ بندی و تضمین کیفیت ساخت عرضه می شود.
مشخصات الکتریکی و ویژگیهای ظاهری و فیزیکی یک کابل یا سیم برق موجب می شوند که برای کاربرد معینی انتخاب بشوند. انعطاف پذیری سیم برق 2.5 افشان در کنار ظرفیت آمپری مناسب، دو دلیل استفاده از آن در سیم کشی های ساختمانی به شمار می آیند. آن دسته از مشتریان ما که فعال در پروژه های ساختمانی هستند، سیم نمره 2.5 را در چند رنگ برای برق رسانی به پریزها خریداری می نمایند.

سیم افشان 2.5

ظرفیت آمپری سیم برق 2.5

جدول زیر مقدار جریان مجاز سیم برق نمره 2.5 میلیمتر مربع را در دماهای مختلف نشان می دهد. این اعداد برای سیم برق با عایق PVC و نصب یک یا چند سیم در لوله یا داکت معتبر است.

جریان مجاز سیم 2.5

اگر میانگین دمای یک ساختمان را 25 درجه سانتیگراد در نظر بگیریم، از جدول بالا متوجه می شویم که سیم 2.5 می تواند در این دما 21 آمپر را بدون گرم شدن و آسیب دیدن از خود عبور دهد. پس این سایز از سیمهای برق گزینه مناسبی برای برق رسانی به اغلب پریزهای عمومی در ساختمانها خواهد بود.

مشخصات فنی سیم افشان 2.5

باز هم از جداول تهیه شده در پشتیبانی فروش مجموعه نامیرا کابل کمک می گیریم تا به مهم ترین مشخصات فنی سیم برق دو و نیم میلیمتر مربع افشان اشاره ای داشته باشیم :

جدول مشخصات سیم افشان 2.5

فروش سیم برق 2.5 استاندارد

مقصود ما از سیم استاندارد سیمی است که همه مراحل تولید و تست آن مطابق با استانداردهای مرجع انجام شده باشد و دارای نشان، گواهی و پروانه کاربرد علامت استاندارد باشد. چنین سیمی را می توان با خیالی آسوده در کاربردهای تعریف شده مورد استفاده قرار داد.

استانداردهای کابل برق
دپارتمان فروش مجموعه نامیرا کابل سیم برق افشان 2.5 با عایق PVC را در رنگهای مختلف به صورت مستقیم از انبار اصلی توزیع سیم و کابل در اختیار مشتریانش قرار می دهد. علاوه بر این سیم برق نسوز 2.5 میلیمتر مربع هم در فهرست فروش قرار گرفته است.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

արտահանել մետաղալար և մալուխ Հայաստան

صادرات سیم و کابل به ارمنستان

همسایگی ایران و ارمنستان از یک سو و قابلیت های تولیدی و تجاری مجموعه نامیرا …

Call Now Buttonمشاوره و خرید