خانه / کابل افشان / قیمت روز کابل 10*5 افشان

قیمت روز کابل 10*5 افشان

کابل 10*5 افشان از تولیدات استاندارد در معرض انتخاب مشتریان قرار گرفته است. با تلفیق تجربه و تخصص بهترین پیشنهاد را مطابق با قیمت روز به خریداران ارائه می نماییم.
وقتی به تعداد رشته ها یا سیمهای یک کابل نگاه می کنیم و سطح مقطع آنها را می بینیم، می توانیم متوجه شویم که چه کاربردی دارد یا برای چه کاری مناسب است. کابل 5 رشته هم می تواند کابل برق باشد و هم کابل کنترل. البته زمانی که سطح مقطع 10 میلیمتر مربع است؛ غالبا کابل برای تامین برق مورد استفاده قرار می گیرد.کابل افشان 5 در 10

مشخصات کابل افشان 10*5

  • رسانا : مس آنیل شده کلاس 5
  • تعداد رشته : 5 که غالبا متشکل از سه فاز + نول + ارت است
  • سطح مقطع نامی رشته ها : 10 میلیمتر مربع
  • عایق : پی وی سی به ضخامت 1 میلیمتر
  • روکش میانی : پی وی سی به ضخامت 1 میلی متر
  • روکش نهایی : PVC به ضخامت 1.8 میلیمتر
  • میانگین قطر کابل 10*5 : 20.6 میلیمتر

کاربرد کابل 10*5

همان طور که در توضیح رشته های تشکیل دهنده این کابل گفته شد، معمولا از کابل 10*5 برای تامین برق سه فاز تجهیزات متنوع کارگاهی و صنعتی و همین طور ساختمانهای مسکونی استفاده می گردد. این کابل دارای یک رشته برای نول بوده و می توان پاسخگوی دستگاه های تکفاز هم باشد. همچنین رشته مخصوص ارت این کابل برای سیستم ارتینگ مورد استفاده قرار می گیرد.

کابل 5 در 10 افشان

پیشنهاد قیمت کابل 10*5 افشان

از آنجایی که مشتریان ما علاقه مند هستند کابل مورد نظر خود را با اطلاع از قیمت روز انتخاب و خریداری نمایند، امکان برقراری ارتباط آسان و مستقیم با واحد فروش در اختیارشان قرار گرفته است. از این طریق قیمت نمونه های مختلف کابل 10*5 را خواهید دانست و بر اساس شرایط مدنظر پروژه خود، بهترین انتخاب را تجربه خواهید نمود.

در اینجا به آسانی مقایسه کنید، سوالات خود را بپرسید، و مطابق با سلیقه خود انتخاب کنید.
ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کابل افشان 2.5*3 درجه یک

کابل افشان 2.5*3 از جمله کابل های پر کاربرد در انتقال برق می باشد که ویژگی های مختلف نظیر جلو گیری از پوسیدگی، دوام در برابر حرارت، سرما، رطوبت، باران، برف و...

Call Now Buttonمشاوره و خرید