خانه / کابل افشان / قیمت روز کابل افشان ۶*۵

قیمت روز کابل افشان ۶*۵

کابل افشان۶*۵، نوعی از کابل می باشد که در کارخانه ها تولید می شود. کابل افشان۶*۵ دارای نرخ قیمت متناوب می باشد. این نوع کابل افشان ها با توجه به کارخانه های تولید کننده، قیمت متفاوتی دارند. قیمت روز کابل افشان۶*۵، با توجه به نوع بسته بندی خود نیز متفاوت می باشد. فروشنده کابل افشان ۶*۵، این نوع کابل افشان را دربسته بندی و اندازه های متفاوت به خریدار می فروشد. کابل افشان، انواع گوناگونی دارد. 

قیمت روز کابل افشان ۶*۵

اطلاعاتی درباره کابل افشان ۶*۵

اطلاعاتی درباره کابل افشان ۶*۵ کابل افشان۶*۵، یکی از انواع کابل ها می باشد که انعطاف پذیر است و از چند تکه سیم تک رشته کاملا افشان تولید شده است. جنس این کابل ها از مس می باشد. هم چنین عایق کابل افشان ها می تواند از جنس ترکیبی مسی  باشد. این کابل کاربرد زیادی دارند زیرا این کابل ها بسیار نرم می باشند و بیشتر برای فاصله های کوتاه مورد استفاده قرار می گیرند. به طور مثال برای پمپ های شناور چاه عمیق باید حتما از کابل های افشان استفاده کرد. مقاومت کابل افشان ها نسبت به مقاومت سیم های یک پارچه و یا سیم های استخوانی بیشتر است. قیمت کابل افشان 6* 5 نسبت به کابل افشان های مفتول بالا تر می باشد. یکی از مشخصات اصلی این کابل افشان ها انعطاف پذیری بالای آن ها می باشد که باعث می شود این کابل افشان ها زود نشکنند. مقاومت الکتریکی کابل افشان ها با کابل های معمولی نیز با یکدیگر متفاوت می باشند. مقاومت هادی در کابل افشان ها کم تر می باشد.

تولید کننده کابل افشان ۶*۵

تولید کننده کابل افشان ۶*۵ تولید کننده کابل افشان ۶*۵،  بسته بندی های زیبا، شکل های زیبا، کیفیت خوب وبالا  را برای شما تضمین می نماید.  تولید کننده کابل افشان ۶*۵، با خط تولید بی نظیر و وسایل مدرن روز، اقدام به تولید کابل می نماید. تولید کننده  کابل افشان ۶*5 در خدمات زیادی به مشتریان کمک شایانی می نماید از این رو این محصول روز به روز درخواست تولید بیشتری می گیرد از همین رو تولید کننده کابل افشان ۶*۵ بیشتر می شوند. در تولید کابل افشان ۶*۵، باید از مواد مرغوب استفاده بشود. این تولیدکنندگان، از بسته بندی های متنوع برای جلب نظر مشتری استفاده می نماید.

انواع کابل، با توجه  به نیاز مشتری تولید می شوند. تولید کننده کابل افشان ۶*۵ این محصول را با توجه به درخواست های زیادی برای تولید، اقدام به تولید می نماید. تولید کننده کابل افشان ۶*۵ در اکثر مراکز استان ها می باشند و کالاهای تولیدی خود را به مراکز اصلی فروش، تحویل می نمایند. این کابل ها در صنایع زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. 

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کابل افشان 2.5*3 درجه یک

کابل افشان 2.5*3 از جمله کابل های پر کاربرد در انتقال برق می باشد که ویژگی های مختلف نظیر جلو گیری از پوسیدگی، دوام در برابر حرارت، سرما، رطوبت، باران، برف و...

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید