خانه / کابل افشان / فروش عمده کابل افشان 2.5*3 درجه یک

فروش عمده کابل افشان 2.5*3 درجه یک

کابل افشان 2.5*3 از جمله کابل های پر کاربرد در انتقال برق می باشد که ویژگی های مختلف نظیر جلو گیری از پوسیدگی، دوام در برابر حرارت، سرما، رطوبت، باران، برف و… دارد. به هیچ عنوان دچار پوسیدگی،  شکستگی و فرسایش نمی شوند. این کابل ها در اندازه های مختلف موجود هستند و به  نوع استفاده ی شما از  این کابل ها بستگی دارد. در ادامه ی این مطلب شما را با فروش کابل افشان و قیمت کابل 2.5*3 آشنا می کنیم.

فروش عمده کابل افشان 2.5*3 درجه یک

کاربردهای کابل افشان 2.5*3 چیست؟

کاربردهای کابل افشان 2.5*3 چیست؟ این کابل ها از سیم های مسی بسیار با دوام و با کیفیت ساخته شده اند. کابل های مسی جنبه ی هدایت کننده ی این سیم ها  را  دارند. به این دلیل که از سیم های مسی استفاده می شود تا این سیم هارا مقاوم، بادوام، با کیفیت هستند. این کابل ها در برابر حرارت، رطوبت، سرما و گرما، بارش باران و برف، نور مستقیم آفتاب بسیار مقاوم و با دوام اند. کیفیت این کابل ها به گونه ای است که اصلا دچار پوسیدگی، شکستگی  و… نمی شوند. 

در ساختمان سازی، طرح های عمرانی، ادارات برق، برای سیم کشی داخلی و خارجی ساختمان از این نوع کابل های با کیفیت استفاده می شود. در بعضی از تعمیرگاه ها برای سیم کشی داخل خودر ها از این سیم ها استفاده می شود. این سیم ها برای مکان هایی که بار مکانیکی کمتری دارند بسیار قوی و مناسب است. این سیم ها در لابه لا ی سنگ ها، دیوار ها، آجر کشی ، سیمان، و زیر خاک ها بسیار مناسب هستند. زیرا این کابل ها رطوبت را از خود عبور نمی دهند و در مقابل رطوبت بسیار بادوام و مقاوم هستند و اصلا پوسیده نمی شوند.در آب ها و مراکز تاسیسات زیرزمینی کشتی ها، قایق ها، مراکزی در آب وجود دارند از این سیم  و کابل ها ی افشان استفاده می شود. کیفیت این کابل ها برابر با محصولات خارجی هستند ولی با قیمت ارزان و مناسب در بازار موجود هستند و به خارج ایران صادر می شوند.

قیمت کابل افشان 2.5*3 در سال 99

قیمت کابل افشان 2.5*3 در سال 99 قیمت این کابل ها در برابر سایر کابل ها بسیار ارزان و مناسب است. کیفیت این نوع سیم ها بسیار بالا است. شما این کابل ها را به صورت عمده می خواهید؟ یا به صورت جزئی می خواهید؟ برای استفاده ی شخصی این کابل افشان را می خواهید؟ یا برای فروش این کابل با دوام را می خواهید؟ 

کافی است به سامانه ی اینترنتی ما مراجعه کنید و محصول مورد نظرتان و همچنین تعداد محصول مورد نظرتان را سفارش دهید و به راحتی برای شما این محصول ارسال می شود. یا با شماره ی شرکت کابل افشان تماس بگیرید و این کابل را سفارش دهید.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز کابل افشان ۶*۵

کابل افشان۶*۵، نوعی از کابل می باشد که در کارخانه ها تولید می شود. کابل افشان۶*۵ دارای نرخ قیمت متناوب می باشد. این نوع کابل افشان ها با توجه به کارخانه های تول

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید