خانه / کابل High Voltage مسی / فروشگاه انواع کابل High Voltage مسی

فروشگاه انواع کابل High Voltage مسی

کابل های ارتباطی و مخابراتی ما طیف گسترده ای از برنامه ها را شامل می شود، از جمله انتقال صدا، داده ها و سیگنال ها با استفاده از رسانه های مختلف، مانند فیبر نوری، هادی های کواکسیال، هادی های مس و غیره . ما یک فروشگاه تخصصی داریم و انواع کابل کابل High Voltage مسی را در آن عرضه می ماییم.

فروشگاه انواع کابل High Voltage مسی

خصوصیات مهم انواع کابل افشان مخابراتی

خصوصیات مهم انواع کابل افشان مخابراتی در حال حاضر ، استفاده از کابل افشان مخابراتی مسی به لطف پیشرفتهای صورت گرفته در سیستم های انتقال ، که حتی اجازه استفاده از کابلهای معمولی را که قبلاً برای سرعت انتقال بیش از آن نصب شده اند ، به سایر برنامه ها نیز گسترش داده است. برنامه ریزی شده در زمان ساخت (فناوری های XDSL). در دهه 1990 نوع جدیدی از کابل برای شبکه های ساختار یافته سازگار با انتقال داده ها و تصاویر و همچنین صدا و با عملکرد بهینه شده ظاهر می شود که امکان دستیابی به سرعت انتقال بالا را دارد.

مشخصات عمومی

به طور کلی ، واحد اساسی یک کابل مخابراتی مسی از دو هادی عایق پیچ خورده و با یک گام یکنواخت برای ایجاد یک مدار متعادل تشکیل شده است. همچنین می توان چهار هادی را که به هم تابیده شده اند گروه بندی کرد ، بنابراین یک کوارتت تشکیل می شود که به نوبه خود می تواند شامل دو یا سه مدار انتقال باشد.

با افزایش فرکانس ها و استفاده از انتقال چند کاناله ، بهینه سازی و بهبود مشخصات کابل ها به منظور به حداقل رساندن تداخل بین جفت ها ضروری بود. این تداخل ها که معمولاً کراس کلاک نامیده می شوند ، در یک ارتباط به صورت سر و صدا آشکار می شوند یا حتی می توانند دلالت بر این داشته باشند که در هنگام اتصال تلفنی ، مکالمه ای روی خط دیگری شنیده می شود یا در مورد انتقال داده ، سرعت انتقال افزایش می یابد.

فرآیند اطمینان از انطباق با یک مشخصات ارتباطی خاص و ویژگی های مورد نیاز ، مانند سطح میرایی و حداکثر کراس استالک (نزدیک به کراس استالک و کراس کلاک انتهایی) ، در مرحله طراحی شروع می شود. در این مرحله ، ظرفیت و مقاومت جفت ، ضخامت سیم عایق بندی شده و ماده عایق مورد استفاده ، ابعاد محافظ و تعریف حالت کاربرد تعیین شده و کلیه مراحل پیچش هر جفت تعیین می شود. یا گروه چهارگانه و گروههای آنها.

فرآیند تولید نقش اساسی در دستیابی به خصوصیات مطلوب دارد ، بنابراین کنترل دقیق همه پارامترها ، چه در مرحله اکستروژن (استفاده از لایه عایق) ، و کاهش هرگونه تغییر ابعادی ، چه در سطح سیم کشی ، ولتاژهای مربوطه و جامد بودن مراحل را به دقت بررسی کنید.

کابل ها را می توان توسط یک مدار ابتدایی (جفت) یا توسط چندین تشکیل داد. کابلهایی با چند صد جفت وجود دارد که تعداد آنها در بعضی از ترکیبات می تواند به 2400 جفت هم برسد. این کابلهای با ظرفیت بالا به یک سیستم شناسایی پیچیده نیاز دارند ، زیرا هر جفت باید بتواند دقیقاً از بقیه متمایز شود ، که از طریق یک سیستم شناسایی پیچیده که شامل استفاده از رنگهای مختلف در عایقها و بعضا همچنین استفاده از حلقه ها ، علاوه بر این به لطف مجموعه ای از روبان های رنگی که در گروه های جفت قرار می گیرند.

خرید بی واسطه کابل High Voltage مسی

خرید بی واسطه کابل High Voltage مسی مجموعه ما مرکز خرید کابل مسی و مشاوره پیرامون استفاده از آن است. ما با ارائه طیف گسترده ای از کابل های ویژه از جمله کابل High Voltage مسی، رهبران ارائه کابل مخابراتی مرکز داده هستیم. راه حل های مرکز داده ما، از مشخصات فنی اولیه کابل ها و لوازم جانبی و به دنبال آن کلیه مراحل بعدی تا تأمین انعطاف پذیر با رقابتی ترین جدول زمانی در صنعت، کل فرآیند را پوشش می دهد. جهت ثبت سفارش و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید