خانه / کابل مسی / تامین کننده سیم برق مسی عمده

تامین کننده سیم برق مسی عمده

سیم برق مسی انواع مختلف دارد. یکی از انواع این سیم ها سیم برق هادی مسی است. این کابل هارا با عنوان کابل قدرت مسی یا کابل مس می شناسند. در صنعت از فلز های بسیاری مثل فولاد، نقره، سرب و آلومینیوم استفاده می شود. هر کدام بر اساس کارایی مزایای بسیاری دارند. در مطالب زیر قصد داریم شما را با سیم برق مسی عمده و چگونگی تامین سیم برق  مسی سیم برق مسی آشنا سازیم.

تامین کننده سیم برق مسی عمده

انواع سیم برق مسی موجود بازار

انواع سیم برق مسی موجود بازار سیم مسی نوعی از کابال های قدرتی است که برای برق در ولتاز های بالا یا اصطلاحا فشار قوی استفاده می شود. یکی از ویژگی های مهم سیم های مسی قابلیت انعطاف پذیری بالای آن است زیرا مقطع های هادی آن کمتر از ده میلی متر مربع هستند. برای تولید این نوع کابل ها ابتدا سیم دهای نازک و تک رشته ای مسی را با استاندارد های مورد نیاز تولید کرده و در نهایت این رشته سیم های مسی را به هم تابانده و کلاف مانند می کنند به این صورت که کایل برق مسی ساخته می شود. 

دو نوع کابل برق مسی در بازار وجود دارد. یکی با عایق پی وی سی و دیگری با عایق ایکس ال پی ای که هر کدام به صورت ساده و آر مور دار تولید می شود. کابل های با عایق پی وی سی شامل کابل های برق تک رشته و چند رشته با قدرت های متفاوت می باشد. کابل های مسی با عایق ها ایکیس ال پی فقط شامل کابل های تک رشته ای و چند رشته ای هستند.

در ایران استاندارد iec یا میزان انعطاف پذیری به کابل های مسی تعلق گرفته است. این فلز را به ایمن ترین و مقاوم ترین انتقال دهنده ترین می شناسند. اگر در کابل ها میزان نا خالصی مس زیاد باشد رسانایی کابل کاهش پیدا می کند.اگر به سیم برق احتیاج دارید، پیشنهاد ما به شما خرید سیم برق مسی است.

خرید عمده سیم برق مسی

خرید عمده سیم برق مسی شما از سیم برق مسی در کجا می خواهید استفاده کنید؟ می خواهید در ساختمان استفاده کنید؟ یا می خواهید از آن برای فروش استفاده کنید؟ خرید و فروش این نوع محصول یا به صورت حضوری صورت می گیرد یا به صورت غیر حضوری. شما اگر می خواهید این سیم را به صورت غیر حضوری تهیه کنید کافی است بافروشنده یا تولید کننده تماس بگیرید و تعداد محصول مورد نظر را بگویید آن گاه به راحتی برای شما ارسال می گردد. می توانید از طریق سامانه این محصول با کیفیت و ارزان را تهیه کنید. در دهه ی اخیر استفاده از این نوع سیم بسیار پرکاربرد است.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل 95+185*3 با هادی مسی و آلومینیومی

کابل زمینی 3.5 سیمه 185 میلیمتر مربع هم با هادی مسی و هم آلومینیومی تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید